Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W |
ihned k expedici
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
skladem
|
219 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo |
ihned k expedici
|
476 Kč |
Celkem 859 produktů
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
342 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Závěsné svítidlo
Ledko 00336 Závěsné svítidlo Levy
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Hliníková |
Podhledové svítidlo
Eglo (31671) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
354 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012640) Přisazená bodovka OLA-S00, bílá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
359 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (93312) LED stropní svítidlo VICARO 2xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
372 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
373 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
skladem
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lampička s klipem
Nipeko (9900430) Bod. LED 5W, 400lm,3000K, klip bílá
Poslední kus
ihned k expedici
380 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2142 LED panel 220×220, vestavný bílý, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Energetická třída: | G |
Zápustné svítidlo
Kanlux (29589) AREL LED DO 14W-WW
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681135) MOIRE 17W 2700K 1700lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
