Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
1 399 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
243 Kč |
Celkem 859 produktů
Přisazené bodové svítidlo
Kanlux (22552) BORD GU10 černá
Poslední kus
ihned k expedici
320 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní podhledové světlo
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá/mat |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2132 LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 4504 Alfons Nástěnná lampa 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 6780 Berry LED 4,5W modra
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1055 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
331 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 73090 Soma 1xE14, černá
Poslední kus
ihned k expedici
331 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2084 Solo 1xGU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
332 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM5131 LED panel 170mm, kruhový přisazený bílý, 12W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Candellux (14-34571) SATTI, E14, keramická, béžová
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5057148PN) Bodové svítidlo Paisley
Poslední kus
ihned k expedici
336 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Čtecí lampa za krk
Avide (9570724) NECK 2W, 60lm
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | - |
Stropní svítidlo
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K
skladem
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
Avide (9571250) panel vestav.22x22 18W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
341 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá
ihned k expedici
342 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
