Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
183 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
169 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
68 Kč |
Celkem 859 produktů
Přisazené svítidlo
Avide (9571967) D167mm 12W/69W, 950lm, CCT
skladem
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 1 |
Vestavné svítidlo
Kanlux (29310) Chiro GU10 DSO-W vestavné svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
284 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
285 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Philips (5920331P1) MESON 125 10W 30K BÍLÁ EU
Poslední kus
ihned k expedici
286 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZD2232 LED panel 170×170, vestavný stříbrný, 12W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Oranžová |
| Styl: | Moderní |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1417 Fixy E27 MAX 40W bronzová
Poslední kus
ihned k expedici
301 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
309 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Rabalux 79022 STRIP, 19W, RGB, 500cm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
309 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Lávová lampa
Rabalux 4113 Glitter 1xE14/25W/230V zelená/ stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
310 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Zelená |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95642) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 1xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický/ Rustikální |
Dekorativní svítidlo
Kanlux (23106) APUS LED WW Dekorativní svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
318 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
skladem
318 Kč
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
