Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V |
ihned k expedici
|
419 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
115 Kč |
Celkem 859 produktů
Stolní lampa
Ecolite Bond L077-MO, modrá
Poslední kus
ihned k expedici
216 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3697 PHAEDRA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
216 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
skladem
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Přisazené svítidlo
Avide (9571966) D118mm 6W/37W, 420lm, CCT
skladem
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Kanlux (25471) GORDL DLP 50 bodové, GU10, černá
Poslední kus
ihned k expedici
223 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 1844 Ada E27 1x MAX 60W bílá/ průhledná
Poslední kus
ihned k expedici
227 Kč
Stolní lampa
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá
Poslední kus
ihned k expedici
229 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Orientační svítidlo
Kanlux (27082) TERRA LED P68 CW-CZ Dekkorativní svítidlo LED
Poslední kus
ihned k expedici
234 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3687 Nástěnné svítidlo NEDDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
238 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Orientační svítidlo
Kanlux (23100) SOLA LED WW Dekorativní svítidlo LED
Poslední kus
ihned k expedici
240 Kč
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983231P1) LED bodové zápustné svítidlo Hadron 59832/31/P1 3000K 12W čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
243 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Přisazené svítidlo
Avide (9571035) panel přisaz.18W pr.23cm, 4000K, 1490lm
Poslední kus
ihned k expedici
247 Kč
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 6341 AUREL 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
249 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
