Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6539 Nástěnné svítidlo HARVEY E27/40W + LED/3W |
ihned k expedici
|
1 506 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
1 590 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K |
ihned k expedici
|
127 Kč |
Celkem 859 produktů
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07071L) NEO CANTO Smart závěsné svítidlo 80x80cm 60W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 988 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Lustr
Rabalux 2510 LED Závěsné svítidlo ADELINE LED/36W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 038 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 97653 PINTO GOLD
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Immax 07021L NEO AGUJERO Smart závěsné svítidlo 60cm 39W bílé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 134 Kč
| Max. příkon zdroje: | 39 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61E) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., G9, 48W, IP20, L 8cm, B 23cm, A 13cm, Eckmontage
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 279 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-5.44 BROWN materiál: metal, textile (25292) chandelier
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 281 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39136) LED bodové svítidlo BREA 4xLED/5W/230V/12V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 377 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (08266L) BOHO MARIPOSA D80cm, E27, přírodní juta
Doprava zdarma
skladem
5 499 Kč
Stojací lampa
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 566 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Satin nikel, bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Lamkur LM-1.1/66 PATINA materiál: metal, glass (34386) single lamp
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 763 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Nowodvorski (8923) Lustr LASER černý kov 10xG9
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 856 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 899 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
