Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
960 Kč | |
| 3 |
|
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V |
ihned k expedici
|
3 545 Kč |
Celkem 859 produktů
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951911P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
1 686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Brilliant (G99524/75) Slimline d390, 22W, 2300lm
Poslední kus
ihned k expedici
1 688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4078 Stojací stmívatelná lampa GAMMA 1xR7s/230W + 1xG9/40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
1 697 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bronzová |
| Počet žárovek: | 2 |
Závěsné svítidlo
Eglo 79003 SARABIA beton, d405mm, 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 700 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Lustr
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR
Poslední kus
ihned k expedici
1 707 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 3082 Stropní LED Ceilo 3200lm ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 711 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 731 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (75565) BOTTAZZO Nástěnné svítidlo TONG 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 736 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 95552 LED Stmívatelná stropní svítidlo PALOMARO-S LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 755 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001739) AIDA 1xE27 60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 768 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Eglo 97087 LED Závěsné svítidlo COMBA-C 1xLED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 771 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 92599 LED bodové svítidlo BUZZ 6xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | E |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2218 Esther LED 19,2W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 795 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Chromová |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 98514 MAROJALES Přisazený lustr 2xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 807 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
