SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3211 LED žárovka Classic Candle 4W E14 neutrální bílá |
ihned k expedici
|
28 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6547 Bodové svítidlo GRANDO 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
1 639 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná |
ihned k expedici
|
297 Kč |
Celkem 1755 produktů
LED žárovka
Osram klasik, 9, 5W, E27, neutrální bílá (TUBELEDKI19WTB)
skladem
39 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
38 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZQ1E21 LED žárovka Classic Mini Globe / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá
skladem
37 Kč
LED žárovka
Emos ZQ6E23 Classic Mini Globe / E27 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
skladem
37 Kč
LED žárovka
Osram LED VALUE CL A FR 40 5W/827 E27 4052899326927
skladem
32 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
LED žárovka
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá
ihned k expedici
30 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ4D11 LED žárovka Classic svíčka / E27 / 2,5 W (32 W) / 350 lm / teplá bílá
skladem
30 Kč
LED žárovka
Emos ZQ3211 LED žárovka Classic Candle 4W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
28 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Retlux RLL 262 E14 žárovka LED C35 5W bílá studená
skladem
24 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Halogenová žárovka
Emos ZE1003 ECO Mini Globe 42W E27 teplá bílá, stmívatelná
skladem
20 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 42 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
