SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43152) 100lm CREE XPG, zoom |
skladem
|
294 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
424 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
561 Kč |
Celkem 1753 produktů
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 32 cm, šišky, jehličí a bobule, šedý (PRZ4017)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8049 Venkovní nástěnné svítidlo ALVORADA 2xE27/20W
Poslední kus
ihned k expedici
478 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570851) MORRO 1xE27 IP44, antracit
skladem
477 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94642 LED Bodové svítidlo NOVORIO 1xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
475 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neuvádí se |
Stolní lampa
Rabalux 5778 Olaf stolní svítidlo E14 1X max. 25W
Poslední kus
ihned k expedici
474 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Přisazené svítidlo
Vito (3400890) LUZ BC 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9570432) LED prachotěs 24W, 2400lm, 4000K, 1225x41x32mm
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá
skladem
469 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
Podhledové svítidlo
Eglo (31675) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Eglo (31677) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
