SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm |
ihned k expedici
|
2 369 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V |
ihned k expedici
|
339 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
774 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5556 Holly Bodové svítidlo 2xE14/40W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
512 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Venkovní čidlo
Eglo 96457 DETECT ME 3 senzor pohybu+soumrakový snímač exteriérový IP44
Poslední kus
ihned k expedici
509 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8020 CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Matný chrom |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
506 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Dětské bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95941) Dětské bodové svítidlo LAIA 1 1xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Ocel |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900464) WD 6103 DIM černá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900462) WD 6103 DIM bílá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
skladem
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, ojíněná (VAN218)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, zasněžená (VAN219)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2778 Nástěnné svítidlo ALETTA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Venti (9552096) lustr plast WILA prúhledný E27
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Immax 08282L GOAL dsesignové flexi LED s vypinačem ,3W, černá + acryl koncovka
Poslední kus
skladem
496 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
