SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 neutrální bílá |
skladem
|
129 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43402) LED s plamenem |
skladem
|
328 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá |
skladem
|
279 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 94077 LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
533 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 34 cm, se šiškami, hnědý (PRZ3358)
skladem CEN
532 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2008 LED svítidlo stropní mléčné 8W
ihned k expedici
529 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6592 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
528 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2082 Solo GU10 2x MAX 40W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
527 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2200 LED vánoční stromek, 37cm, 2x AA, vnitřní, teplá bílá, čas.
Poslední kus
ihned k expedici
525 Kč
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100100 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
521 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 7.5 m |
Bodové stropní a nástěnné svítidlo
Eglo 98397 SERAS2 GU10-LED, 1X3,3W, 240 lm
Poslední kus
ihned k expedici
521 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570805) SEVILLA venkovní svítidlo 160mm, 6W, 402lm
Poslední kus
ihned k expedici
520 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
519 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Solární nástěnné svítidlo
Entac (9570406) LED 4W solar 700lm 6400K s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
518 Kč
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Nástěnné svítidlo
Immax 08279L GOAL USB + vypinač dsesignové LED 3W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
514 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
