SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W |
ihned k expedici
|
372 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V |
ihned k expedici
|
1 021 Kč | |
| 3 |
|
Emos Z74284 LED FLM A60 11W (100W) 1521lm E27 |
skladem
|
98 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stolní lampa
Eglo (95603) Stolní lampa STELLATO 1 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Ecolite W122-BI Hector 1xE27, 24,5cm, IP44, HF senzor
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050trub anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050knih anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (153803016) Venkovní nástěnné svítidlo MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
547 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Nástěnné svítidlo
Esto (70117) KAIRO CL D30 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5565 LED Bodové svítidlo KAREN 2xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
540 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lucerna
Autronic umělý ratan, sloupcová, LED osvětl., vel. M, šedo-černá (PLA106-M)
skladem CEN
539 Kč
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570852) MORRO E27, chrom
skladem
538 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Dekorace
Autronic Víla s motýlem na zápichu - kov, černá, LED osvětl. 1ks (KLS2110)
skladem CEN
537 Kč
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7118 EVANGELINE E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
536 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173023016) LED venkovní osvětlení MYGARDEN MACAW 1xLED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
535 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
