SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
189 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74214 LED žárovka Filament Candle A++ 4W E14 neutrální bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 3 |
|
Emos Z6913 Žárovka do lednic 230V 1,6W E14 neutrální bílá |
skladem
|
99 Kč |
Celkem 1752 produktů
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300210 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
569 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Stropní svítidlo
Eglo 99215 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/10,5W/230V 160mm 1200lm 3000K
skladem
569 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Stolní lampa
KM (62010056) KM2522-CN PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Vánoční řetěz
Homestyling KO-AX8521000 Vánoční světelný řetěz studená bílá 500 LED / 10 m
skladem
567 Kč
| Počet žárovek: | 500 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (95952) Stropní svítidlo FABELLA 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Candellux CA0024
Poslední kus
ihned k expedici
563 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
561 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Nabíjecí lampa
ProGarden KO-CY8001940 Nabíjecí lampa kempingová venkovní s ovladačem RGB 21 cm
skladem
555 Kč
Stropní svítidlo
Nowodvorski (5426) MASIMO stropnice 3xE27, d66cm
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
GTV ATOL (9600048) 32W, 2560lm, 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stolní lampa
Eglo (95603) Stolní lampa STELLATO 1 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049131P0) LED bodové svítidlo Box
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
