SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43810) 2ks, max. 60W žárovka, E27, dosah 30m |
skladem
|
429 Kč | |
| 2 |
|
ETA EKO LEDka klasik 18W, E27, teplá bílá |
skladem
|
149 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá |
skladem
|
2 690 Kč |
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K
skladem
590 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6545 GRANDO 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
587 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Chytrá žárovka
TP-Link Tapo L535E E27, 8,7W, 230V, přes IP, stmívatelná, 2700K až 6500K
skladem
586 Kč
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 WENGE materiál: steel,wood (34973) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
580 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 7260 Fabiola 5xE27/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Schodišťové svítidlo
Eglo (96901) LED Schodišťové svítidlo ZARATE 1xLED/2W/230V bílá
Poslední kus
skladem
578 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Ideal Lux (6529) Bodové svítidlo 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93811 LED bodové svítidlo LIANELLO 3xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
577 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570457) LED NANCY mini 32W 2240lm 20x20cm
skladem
574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1435 vánoční osvětlení 180LED/8m
ihned k expedici
570 Kč
| Počet žárovek: | 180 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 8 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
