SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43124B) 3,7V, 4000mAh |
skladem
|
219 Kč | |
| 2 |
|
Emos LED žárovka Classic A60 8W 48W E27 Teplá bílá 300° 650 lm |
skladem
|
55 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
301 Kč |
Celkem 1752 produktů
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 2 |
Spojovací řetěz
Emos D2AW03 Profi LED spojovací řetěz černý, 10 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 10 m |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Avide (9570013) STELLA d38cm, 2xE27
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Ardon Čelovka KRATOS RAINBOW 1 HEADLAMP
skladem
597 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
596 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
Stropní svítidlo
Avide (9570052) LED PANDORA 33cm, 1600lm, l8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 73090 Soma 1xE14, černá
Poslední kus
skladem
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
