SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
795 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74200 Žárovka LED Filament Candle, 2W, E14, teplá bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 431850 čelovka 500lm, Dual Power - Li-ion nebo AAA, USB nabíjení, s IR čidlem, OSRAM LED+COB LED |
skladem
|
699 Kč |
Celkem 1752 produktů
Dekorace
Autronic Houba - muchomůrka, umělá, mix 3 barev, cena za balení (12 ks) (PRA022)
skladem CEN
627 Kč
Dekorace
Autronic Voják perníkový - magnesium, hnědý s barevným zdobením (ALA1661)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nabíjecí lampa
ProGarden KO-CY8001950 Nabíjecí lampa kempingová venkovní s ovladačem RGB 26 cm
skladem
625 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (94526) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
623 Kč
Světelný řetěz
Progarden KO-LE2100200 venkovní LED PARTY 10 žárovek
skladem
619 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 7.4 m |
Stropní svítidlo
Eglo (94071) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,95W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
618 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7935 Halden LED Venkovní nástěnné svítidlo LED/10W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
617 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
614 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Top Light KANSAS XL LED IP44 7,5W 4000K 50x11x4cm
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 73094 Soma 4xE14, černá
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
612 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 97012 LED Stropní svítidlo LITAGO 4xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Solární svítidlo
Solight (WO785-1) se senzorem, 11W, 1200lm, 3CCT, Li-Ion, černá
Poslední kus
ihned k expedici
606 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
605 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570808) venk.svit. BERLIN IP54
Poslední kus
ihned k expedici
603 Kč
LED svítidlo přisazené
Teslux TDP20SS3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
601 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (8895) Svítidlo set bílo bílé
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
