SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
231 Kč | |
| 2 |
|
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá |
ihned k expedici
|
422 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl |
skladem
|
874 Kč |
Celkem 1752 produktů
Podhledové svítidlo
Eglo (96166) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/1
Poslední kus
ihned k expedici
642 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96234) Venkovní nástěnné svítidlo TOLLERA 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
641 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 75546 venkovní svítidlo 2xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
640 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 2x10W |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Čelovka
Extol Light (43183) 480lm, nabíjecí, USB, IR čidlo, OSRAM LED+COB LED
skladem
639 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | šedá, modrá |
| Světelný tok: | 480 lm |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 71061 Zentai E14 1x MAX 40W černá/ satin sklo
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | - |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 8171 Nástěnné svítidlo REGINA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Rustikální |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8739 Venkovní stropní svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
638 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8121 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
637 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
636 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
634 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Délka: | 750 cm |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
633 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo (96056) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
632 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové stropní a nástěnné svítidlo
Philips (8718699777333) SPRAY LED 17W 1500lm 2700K IP44 34,7cm stříbrné
Poslední kus
ihned k expedici
631 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Stropní svítidlo
KM (2024600) Svítidlo Pearl A35, Led 50W
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
GTV PARIS (9600211) 10W, 900lm, 4000K, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Kanlux (33349) LED BENO N 18W NW-L- šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
629 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
LED žárovka
Avide (9570250) RIALTO jumbo filament 8W 2400K E27
skladem
629 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 45 cm, lístky, šišky a bílé bobule s perletí (PRZ4013)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
