SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27 |
skladem
|
255 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
612 Kč | |
| 3 |
|
Emos LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 Teplá bílá |
skladem
|
55 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLUE materiál: glass (28910) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 RED materiál: glass (28927) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Emos ZR7612M LED profi 60x60 40W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005164) LAURA LED 12W, 900lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
666 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lucerna
Autronic umělý ratan, sloupcová, LED osvětl., vel. L, šedo-černá (PLA106-L)
skladem CEN
665 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77095 Andelle LED IP54 10W černá 3000K
skladem
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3241410) Svítidlo RIGA W1S Black
Poslední kus
ihned k expedici
665 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (99565) Venkovní nástěnné svítidlo 1xE27/40W/230V IP44
skladem
663 Kč
Stolní lampa
KM 1322-CN Stolní svítilna BARMA černá
Poslední kus
ihned k expedici
658 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4309 Stolní lampa AGNES 1xE27/60W/230V modrá
Poslední kus
ihned k expedici
654 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
Zahradní párty osvětlení
Redcliffs KO-LE2200260 20 LED světel teplá bílá
ihned k expedici
652 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 14.5 cm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8767 DURANGO 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
651 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Antracitová |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
650 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Avide (9570074) stropní LED MERKUR 22 okuh IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
