SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27 |
skladem
|
255 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZQ1130 LED žárovka Classic Mini Globe 8W E27 teplá bílá |
skladem
|
85 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 317 kopule malá 3LED xmas WW |
ihned k expedici
|
75 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stolní lampa
KM (62010074) KM1311-modrá LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
693 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
693 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Nástěnné svítidlo
KM (62590212) KM9024-12W 4000K Svítidlo TRAN
Poslední kus
ihned k expedici
692 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
KM (62562808) KM6284-8W, 4000K Svítidlo TERMA
Poslední kus
ihned k expedici
685 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7247 DURBE RGBW LED/10W/230V IP54 Wi-Fi Tuya
Poslední kus
ihned k expedici
683 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Podlinkové svítidlo
Avide LED Strip Cabinet 60cm IP44 9W senzor SMD2835 66LED 4000K
ihned k expedici
682 Kč
Dekorace
Autronic Anděl se srdcem - látková figurka, bílá barva (ZM1379)
skladem CEN
681 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Zahradní dekorace
Autronic Zvonkohra - kovové trubice, dřevěné doplňky, hnědá (ZV1013)
skladem CEN
681 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 756269 MARUNELLA-S, 18W, 1850lm, 4000K, d34cm
Poslední kus
ihned k expedici
680 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní lustr
Rabalux 8164 Venkovní závěsné svítidlo ODESSA 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
678 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Patina |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
676 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo 99146 SADA 3x LED podhledové svítidlo 3xLED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4978 Rozin Stolní lampa E14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
673 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Chromová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570809) venk.svit. BERLIN IP54 čidlo
Poslední kus
ihned k expedici
672 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72230 GOLNAR, 1xG9
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 75045 TILORA LED, 8W, 790lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
670 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Svítilna
Extol Light 43140 350lm, 360° osvětlení, USB nabíjení s powerbankou, CREE XPG2 R5 LED + 40x LED
ihned k expedici
669 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Stropní bodové svítidlo
Vito (2101850) Tracklight SUN-G3 4000K, 30W, 2490lm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
