SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1210 Classic Mini Globe 4W E14 teplá bílá |
ihned k expedici
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43181) 130lm CREE XPG, nabíjecí, USB, dosvit 40m, 5W CREE XPG LED |
skladem
|
387 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED |
skladem
|
453 Kč |
Celkem 1753 produktů
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 60 cm, eukalyptus a jehličí (PRZ4112)
skladem CEN
717 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Zahradní dekorace
Autronic Zvonkohra - kovové trubice, dřevěné doplňky, stříbrná (ZV1014)
skladem CEN
717 Kč
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM Vela KM1311-CN LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
704 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
703 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8499 Venkovní nástěnné svítidlo HEKTOR 1xE27/100W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
700 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Antická zlatá |
Dekorace
Autronic Listí, bobule a šišky - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4014)
skladem CEN
699 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 24 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2031T vánoční osvětlení 288Led XMAS Cluster 2,4m blue
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
Čelovka
Extol Light 431850 čelovka 500lm, Dual Power - Li-ion nebo AAA, USB nabíjení, s IR čidlem, OSRAM LED+COB LED
skladem
699 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 500 lm |
Podlinkové svítidlo
Nipeko TL 4103/10 Svítidlo pod linku LED 10W bílé stmívatelné
Poslední kus
skladem
698 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8681 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
697 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ patina |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
