SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá |
skladem
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Taurus FRESKO 5B |
ihned k expedici
|
4 999 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZF5D22 Filament A60 / E27 / 3,4 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá |
skladem
|
64 Kč |
Celkem 1753 produktů
Pracovní světlo
Extol Light (43145) světlo pracovní, multifunkční, 400lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Závěsné svítidlo
Rabalux 2569 Závěsné svítidlo LEVI E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
LED pásek
Immax (07734L) NEO LITE Smart digitální LED pásek 5m, RGB, WiFi, TUYA, MUSIC, IP65
Poslední kus
ihned k expedici
737 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5566 LED Bodové svítidlo KAREN 3xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva světla: | Studená bílá |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní pohybový senzor
Eglo 97475 Venkovní pohybový senzor CONNECT SENSOR 12 m 3xAA bílý IP44
ihned k expedici
728 Kč
Lucerna
Autronic umělý ratan, kónická, LED osvětl., šedá, cena za sadu 2 ks (PLA104)
skladem CEN
719 Kč
Bodové stropní svítidlo
Philips (533221716) LED bodové stropní svítidlo Balla
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Dekorace
Autronic Svítilna kovová - ozdobná s rukojetí, zlatá (FUP517)
skladem CEN
717 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
