SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná |
ihned k expedici
|
797 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43182) s klipem, 160lm, USB nabíjení |
skladem
|
175 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V |
skladem
|
1 140 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 2669 Lois stropní svítidlo LED 24W 1700 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3230350) Svítidlo KOTOR W1
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Věnec
Autronic Věnec zelený (o50 cm) - červené bobule a jablíčka. (PRZ4015)
skladem CEN
753 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Listí a bobule - umělý závěs, zeleno-bílý, s perletí (PRZ4011)
skladem CEN
753 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Lampa s klipem
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98855) CEPPINO 1xGU10 černá
skladem
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8740 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
751 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antická bronz, bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 75011 Larcia stropní svítidlo,LED 19W, 28,5cm IP44, 4000K, 1000lm, sensor
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 71132 Lucas stropní svítidlo,LED 12W, 26,5cm IP44, 4000K, 830lm
skladem
750 Kč
LED reflektor
Emos P4539 nabíjecí pracovní, 1000 lm
skladem
749 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 99223 FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/16,5W/230V
skladem
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.3/20 materiál: glass (35062) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/21 materiál: glass (35079) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/22 materiál: glass (35086) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/23 materiál: glass (35093) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Avide (9570053) LED PANDORA 38cm, 2100lm, 24W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
740 Kč
| Max. příkon zdroje: | 38 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Sada LED žárovek
Immax (07089B) NEO Smart sada žárovek filament LED 2xE27 5W teplá studená bílá stmívatelná Zigbee
ihned k expedici
740 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Reflektor
Extol Light (43271) oboustranný, 500lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | 500 lm |
LED reflektor
Extol Light (43272) 1000lm, USB nabíjení s powerbankou, Li-ion
skladem
739 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
