SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43158) teleskopická LED, 75lm/plamen |
skladem
|
197 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K |
skladem
|
49 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá |
skladem
|
469 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Kanlux (32944) LED BENO 18W NW-O-SE W 1550lm, 4000K, d220
Poslední kus
ihned k expedici
785 Kč
Lustr na lanku
Eglo (49158) Lustr na lanku IPSWICH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
782 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavné svítidlo
KM 3000224 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Max. příkon zdroje: | 0.6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5945 Holly bílá/buk 3xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
777 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Pracovní světlo
Emos P4534 COB LED nabíjecí pracovní reflektor , 600 lm, 3000 mAh
skladem
776 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
774 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Vánoční osvětlení
Emos D4CC01 LED vánoční rampouchy, 3,6 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, programy
ihned k expedici
773 Kč
Nástěnné svítidlo
Nipeko MT3499 Svít.LED chrom vyp 3W
Poslední kus
ihned k expedici
772 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM
skladem
769 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | 450 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 93782 LED stropní svítidlo RONCATO 3xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
766 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70127 LiTrack Line 12V 4W, 180lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
766 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kanlux (32946) LED BENO 18W NW-L-SE bílá 1550lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2018 LED svítidlo stropní mléčné 18W
ihned k expedici
762 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Rabalux 3839 Charles E27 2x MAX 60W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED reflektor
Extol Light (43229) reflektor LED, 4500lm, Economy
skladem
759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95648) LED Bodové svítidlo FILIPINA 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
759 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | B |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
