SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
686 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Kanlux (45816) LERTO EL E27 IP54
skladem
799 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7137 Nástěnné svítidlo AURELIA E27/25W
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lampa s klipem
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570822) TAIPEI venkovní svítidlo IP54, E27
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Antracitová |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (333653116) Cinnabar LED nástěnné a stropní svítidlo BÍLÁ 1x22W 240V
Poslední kus
ihned k expedici
792 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77115 Zaragoza LED 9W, 800lm,4000K, IP54, čidlo, černá
skladem
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
789 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster
Poslední kus
ihned k expedici
788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
