SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Eglo 99235 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Avide (9570870) IMPERIAL 1xE27 IP44 Antracit
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Dětské bodové stropní svítidlo
Eglo (95942) Dětské bodové svítidlo LAIA 1 2xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
817 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Ocel |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94926 PASTERI 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
817 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (318023116) LED nástěnné a stropní svítidlo Suede
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (164609316) LED venkovní svítidlo MYGARDEN ARBOUR 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
814 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 50 cm, větve túje a šišky (PRZ4110)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Stromek mini - umělá přízdoba, mix 3 druhů, cena za balení (54 ks) (PRA024)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Stromek - polyresinová dekorace, barva béžová (AL1542)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
KM (62570308) KAPO 8W, 4000K, 580lm
Poslední kus
ihned k expedici
806 Kč
Stolní lampa
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
805 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058231PN) Bodové svítidlo Pongee Bílá 2xNW
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM (62010055) KM2521-BL PEMA lampa LED 7W
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5017 MARTHA 3xE14
Poslední kus
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
