SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
793 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43151) svítilna 60lm, zoom |
skladem
|
64 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč |
Celkem 1753 produktů
Nástěnné svítidlo
Eglo (96302) LED Nástěnné svítidlo SANIA 3 LED/5W
Poslední kus
ihned k expedici
851 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8764 OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
843 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Chromová |
Nástěnná dekorace
Autronic Strom života - kovová nástěnná dekorace, barva měděná (UM1065 COP)
skladem CEN
842 Kč
Venkovní lustr
Rabalux 7130 Taverna Venkovní lustr na řetězu 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
840 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6309 Bodové svítidlo SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
838 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko (9900041) HT8668 Display černá
Poslední kus
ihned k expedici
837 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1723730PN) Hoverfly černé 1x60W 230V
Poslední kus
ihned k expedici
835 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Náhradní baterie do svítilny
Extol Light (43128B) baterie náhradní 7,4V, Li-ion, 9600mAh
skladem
831 Kč
| Typ: | Náhradní baterie do svítilny |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1448 Albina nástěnné svítidlo LED 8W 450lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
827 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Svítilna
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED
skladem
824 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300230 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
823 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Lustr
Eglo (49243) Lustr AUCKLAND 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Lamkur KM-1.55 GRAFIT materiál: wood/glass (27463) wall lamp
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
