SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Celkem 1752 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3756 Stropní svítidlo RUBY 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
876 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl
skladem
874 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1646093P3) Arbour 4000K SVÍTIDLO VENKOVNÍ NÁSTĚNNÉ 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
873 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Lustr
Lamkur LM-2.89 WHITE materiál: steel, plastic (34065) spotlight
ihned k expedici
870 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5903 Mac černá/ buk GU10 2X MAX 15W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3182131P5) LED Stropní/ nástěnné svítidlo Wawel 17W 35cm
Poslední kus
ihned k expedici
865 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96207) SCHWARZ/WEISS ENTRIMO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
863 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
862 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Závěsná ozdoba
Autronic Rolnička kovová - závěsná ozdoba, barva zlatá (KOC508 GOLD)
skladem CEN
860 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95988) LED Venkovní nástěnné svítidlo SITIA 2xLED/4,8W
Poslední kus
ihned k expedici
860 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570827) VENICE venkovní svítidlo 9W, 433lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
859 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Antracitová |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5732 John 930lm, 3000K, 486mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
858 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 930 lm |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533003016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
856 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900644 FUEVA 5 210x210, 2000lm, 3000K, černá
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
