SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V |
ihned k expedici
|
405 Kč | |
| 2 |
|
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI |
skladem
|
1 591 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá |
skladem
|
55 Kč |
Celkem 1752 produktů
Lucerna
Autronic umělý ratan, kónická, LED osvětl., černá, cena za sadu 2 ks (PLA102 BK)
skladem CEN
899 Kč
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
LED reflektor
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem
skladem
899 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Obrazové svítidlo
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Pracovní světlo
Extol Light 43146 světlo pracovní, ohebné, 500lm, USB nabíjení, 500lm COB + 140lm LED
skladem
899 Kč
| Typ: | Svítilna |
Venkovní nástěnné svítidlo
Top Light ELON XL CCT, 16W, 1600lm, IP54, 3000K/4000K/6500K, 30x9,4x8,2cm
skladem
899 Kč
Dýně
Autronic Dýně kulatá s obličejem - magnesium, svícen, velká, žlutá (MT646 YEL)
skladem CEN
896 Kč
Dekorace
Autronic Koník houpací - polyresin, s dárkem, krémovo-zlatý (AL1718-L)
skladem CEN
896 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nástěnná dekorace
Autronic Slunce - kovová nástěnná dekorace, barva měděná (UM1064 COP-ANT)
skladem CEN
896 Kč
Lucerna
Autronic umělý ratan, kónická, LED osvětl., šedá, cena za sadu 2 ks (PLA102 GREY)
skladem CEN
896 Kč
Stropní svítidlo
Top Light Boxter K30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/6000K, výška 7cm
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001630) Elza nástěnka E27
Poslední kus
ihned k expedici
893 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5721 LED Koupelnové zrcadlové osvětlení JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
891 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Stolní lampa
Nipeko (9900040) HT8668 Display bílá
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300260 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
889 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Prachotěsné svítidlo
Avide (9570429) LED120cm, 40W, 3800lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
883 Kč
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00042) LED reflektor se senzorem, LED, 30W, 2550 lm, 4000 (K), IP65
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
880 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2550 lm |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
