SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Celkem 1752 produktů
Stropní svítidlo
Kanlux (38787) LED BENO N 12-18W CCT-L- G šedá 1630-1750lm, 3000-4000K, IP65, d22cm
skladem
939 Kč
Lustr
Lamkur LM-1.1/16 H materiál: steel (35024) single lamp
ihned k expedici
939 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Přisazené svítidlo
Eglo (75645) ESPARTACO 385x385, 1800lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
937 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Solární světlo
ProGarden KO-795720330hran Solární světlo na zahradu závěsné hranatý design
skladem
935 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6760 LED bodové svítidlo AGATA 4xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
934 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Styl: | Moderní |
Solární světlo
ProGarden KO-795720330kula Solární světlo na zahradu závěsné kulatý design
skladem
934 Kč
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70126 LiTrack Spot 06V 9W, 660lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
923 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
920 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Dětské nástěnné svítidlo
Philips (3050031P0) Dětské nástěnné svítidlo PALCA 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
918 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Dřevo/ sklo |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6593 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní bodové svítidlo
Maytoni M C051CL-01W Focus S C051CL-01W, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
907 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
