SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 216 řetěz 500LED 50+5m CW TM |
ihned k expedici
|
730 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED |
skladem
|
320 Kč | |
| 3 |
|
Kolarz (0051.41.6) BL MALMÖ, Nickel, gebürstet / Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 30cm, H 148cm |
ihned k expedici
|
5 566 Kč |
Celkem 1752 produktů
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00221) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 12W, 673 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97484 CALDIERO-C E27 1X9W 950 lm IP44
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Nerezová |
Stolní lampa
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá/ měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70130 LiTrack Spot 09V 5W, 330lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70132 LiTrack 5W, 200lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70131 LiTrack 5W, 360lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44
skladem
959 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Světelný tok: | 1200 lm |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel
skladem
959 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 78908 LATINA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
956 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Bílá, šedá |
Stropní svítidlo
Immax (07241L) NEO LITE RONDATES LED 11,5cm 18W bílá, kov+ plast dálkové ovládání Tuya WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
955 Kč
Stropní svítidlo
Kanlux (32948) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, d22cm, senzor
ihned k expedici
953 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94924 PASTERI Nástěnné svítidlo 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
949 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Chytrý barevný stmívatelný LED pásek
Immax (07009T) 3x Neo RGB+CCT LED pásek 1m
Poslední kus
ihned k expedici
948 Kč
| Energetická třída: | G |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000400 s LED osvětlením 60 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000240 s LED osvětlením 50 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000140 s LED osvětlením 50 cm barevný
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (99271) FUEVA 5 LED Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
942 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 7774 Inverness WIFI, d280, 1300lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
941 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Eglo 43933 MINTING 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
