SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3211 LED žárovka Classic Candle 4W E14 neutrální bílá |
ihned k expedici
|
28 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6547 Bodové svítidlo GRANDO 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
1 639 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná |
ihned k expedici
|
297 Kč |
Celkem 1755 produktů
Stropní svítidlo
Immax NEO RECUADRO 07042L Smart LED 80cm 67W + dálkový ovladač
Doprava zdarma
skladem
8 399 Kč
Stojací lampa
Rabalux 4524 GARETH 1xE27/40W/230V šedá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 579 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Vánoční strom
Autronic Smrk - umělý vánoční strom, 240 cm, zelený (STROM003-240)
Doprava zdarma
skladem CEN
8 803 Kč
| Výška (cm): | 240 cm |
| Barva: | Zelená |
Stropní svítidlo
Eglo 39404 Stropní svítidlo PRINCIPE LED 14x3,15W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 44 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (39284) ANTELAO LED/32W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 176 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Lustr
Ideal Lux (206387) KAROUSEL SP6, 6xG9, 72cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
11 962 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ideal Lux (137032) VERSUS SP168 ROUND
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
14 017 Kč
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Kolarz (0342.12.5) DL ONTARIO, Chrom, 2 flg., E27, 60W, L 31cm, B 31cm, H 10cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá, chrom |
Závěsné svítidlo
Eglo 39509 SIRACUSA 10xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
