SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZY 0815T vánoční osvětlení 240 LED vánoční řetěz, 24m, multicolor |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá |
ihned k expedici
|
805 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit |
skladem
|
976 Kč |
Celkem 1752 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6546 GRANDO 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 020 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 021 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Barva: | Matný chrom |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa
Eglo 97209 Stolní lampa OLIVAL 1 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 026 Kč
| Typ: | Stolní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
Koupelnové stropní svítidlo
Philips (3434687P0) LED koupelnové svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 032 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1200 lumenů |
Stropní a nástěnné svítidlo
Eglo (96819) LED Nástěnné stropní svítidlo BERAMO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 033 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Eglo (96494) LED Venkovní stropní svítidlo ARGOLIS LED/22W
Poslední kus
ihned k expedici
1 034 Kč
| Typ: | Přisazené svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Barva: | Bílá |
Stolní lampa
Rabalux 4038 Stolní lampa BANK 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Zelená/ bronzová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (94881) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Světelný tok: | 510 lm |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 71136 Sarabi LED E27x1 zlatá+opál sklo
Poslední kus
ihned k expedici
1 035 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo (94612) LED nástěnné svítidlo TABIANO 2xLED/3,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 037 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.2 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lucerna
Autronic Lucerna kovová, tenké rámy - čtyřboká, zlatá, cena za sadu 2 ks (LUC312)
skladem CEN
1 040 Kč
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00277) LED koupelnové svítidlo BAGNORA, LED, 10W, 610 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 044 Kč
| Energetická třída: | A |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 610 lm |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1449 Albina LED 12W 795lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
1 048 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5982 Peter 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 051 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné svítidlo
Nowodvorski (9413) Svítidlo MOD bílé
Poslední kus
ihned k expedici
1 053 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo 98907 Pandella 1 LED Koupelnové osvětlení zrcadla LED/7,4W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 90 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
