SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM |
ihned k expedici
|
46 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
753 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ1E43 Classic Mini Globe / E14 / 6,5 W (60 W) / 806 lm / neutrální bílá |
skladem
|
66 Kč |
Celkem 1752 produktů
Svícen
Autronic Svícen kovový - 5 ramen, na kónické svíčky, zlatý (FUP559)
skladem CEN
986 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Palnas (61005195) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, černá
ihned k expedici
991 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94796) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96008) Venkovní nástěnné svítidlo PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95645) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 4xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (31007) LED Bodové svítidlo BIMEDA 3xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
998 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8135 VARNA s pohybovým senzorem, 12W, 720lm, IP54
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Lummax ADRIANA 8W, 560lm, 4000K, IP44, 40cm, chrom
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 560 lm |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100180 LED 20 ks 12,5m
skladem
999 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Závěsné svítidlo
Eglo 98192 Závěsné svítidlo CAMARGO E27 1x40W černá / bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 001 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
1 004 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Lucerna
Autronic Lucerna kovová, tenké rámy - čtyřboká, stříbrná, cena za sadu 2 ks (LUC313)
skladem CEN
1 004 Kč
Lustr
Lamkur LM-1.1/14 H materiál: steel (35000) single lamp
ihned k expedici
1 005 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570815) MARSEILLE IP54, 8W, 380lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 007 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 009 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Maytoni M C051CL-01B Focus S C051CL-01B, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
1 015 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní bodové svítidlo
Eglo 901041 SONNINO 3xE14, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 015 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
