SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm |
skladem
|
1 759 Kč | |
| 2 |
|
Muller HM 1560M |
ihned k expedici
|
395 Kč | |
| 3 |
|
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W |
ihned k expedici
|
1 976 Kč |
Celkem 1752 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 78908 LATINA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
956 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Bílá, šedá |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44
skladem
959 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Světelný tok: | 1200 lm |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel
skladem
959 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70130 LiTrack Spot 09V 5W, 330lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá/ měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70132 LiTrack 5W, 200lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70131 LiTrack 5W, 360lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00221) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 12W, 673 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
LED reflektor
Ledko (LEDKO/00025) LED reflektor VENUS, LED, 50W, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4250 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97484 CALDIERO-C E27 1X9W 950 lm IP44
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Nerezová |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049230P0) BOX ČERNÁ 2x4.5W SELV
Poslední kus
ihned k expedici
968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | F |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
969 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6759 LED bodové svítidlo AGATA 3xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
970 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533003116) LED bodové svítidlo 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
971 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (49274) Stolní lampa CARDIGAN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
975 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Hnědá/ patina |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit
skladem
976 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
977 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Stropní svítidlo
Solight (WO8021) ESTELA 60W, 4500lm, d50cm, DO, bílá
skladem
980 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6594 SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
983 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3950 Stropní svítidlo ETERNA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
986 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
