SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos LED CANDLE 4W E14 Teplá bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster |
ihned k expedici
|
788 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
448 Kč |
Celkem 1752 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70126 LiTrack Spot 06V 9W, 660lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Solární světlo
ProGarden KO-795720330kula Solární světlo na zahradu závěsné kulatý design
skladem
934 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6760 LED bodové svítidlo AGATA 4xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
934 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Styl: | Moderní |
Solární světlo
ProGarden KO-795720330hran Solární světlo na zahradu závěsné hranatý design
skladem
935 Kč
Přisazené svítidlo
Eglo (75645) ESPARTACO 385x385, 1800lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
937 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.1/16 H materiál: steel (35024) single lamp
ihned k expedici
939 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Kanlux (38787) LED BENO N 12-18W CCT-L- G šedá 1630-1750lm, 3000-4000K, IP65, d22cm
skladem
939 Kč
Závěsné svítidlo
Eglo 43933 MINTING 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
940 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 7774 Inverness WIFI, d280, 1300lm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
941 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo (99271) FUEVA 5 LED Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
942 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Chytrý barevný stmívatelný LED pásek
Immax (07009T) 3x Neo RGB+CCT LED pásek 1m
Poslední kus
ihned k expedici
948 Kč
| Energetická třída: | G |
Vánoční stromeček
Homestyling KO-AFB000400 s LED osvětlením 60 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000240 s LED osvětlením 50 cm
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční věnec
Homestyling KO-AFB000140 s LED osvětlením 50 cm barevný
skladem
948 Kč
| Typ: | Věnec |
| Sezóna: | Vánoce |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94924 PASTERI Nástěnné svítidlo 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
949 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Lávová lampa s reproduktorem
Rabalux 6949 Carnival LED 5W
ihned k expedici
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Kanlux (32948) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, d22cm, senzor
ihned k expedici
953 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
