SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43136B) 7,4V, 4000mAh, pro 43136 |
skladem
|
346 Kč |
Celkem 1752 produktů
Dýně
Autronic Dýně kulatá s obličejem - magnesium, svícen, velká, žlutá (MT646 YEL)
skladem CEN
896 Kč
Lucerna
Autronic umělý ratan, kónická, LED osvětl., šedá, cena za sadu 2 ks (PLA102 GREY)
skladem CEN
896 Kč
LED reflektor
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem
skladem
899 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Obrazové svítidlo
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Pracovní světlo
Extol Light 43146 světlo pracovní, ohebné, 500lm, USB nabíjení, 500lm COB + 140lm LED
skladem
899 Kč
| Typ: | Svítilna |
Venkovní nástěnné svítidlo
Top Light ELON XL CCT, 16W, 1600lm, IP54, 3000K/4000K/6500K, 30x9,4x8,2cm
skladem
899 Kč
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
Lucerna
Autronic umělý ratan, kónická, LED osvětl., černá, cena za sadu 2 ks (PLA102 BK)
skladem CEN
899 Kč
Stropní bodové svítidlo
Maytoni M C051CL-01W Focus S C051CL-01W, 1xGU10
Poslední kus
ihned k expedici
907 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (85104) Stolní lampa SOLO 1 1xE14/60W/230V matný nikl/satén
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6593 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
914 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dětské nástěnné svítidlo
Philips (3050031P0) Dětské nástěnné svítidlo PALCA 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
918 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Dřevo/ sklo |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
920 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Závěsné svítidlo
Rabalux 7976 Jezábel závěsné svítidlo E27 1X max. 60W
Poslední kus
ihned k expedici
923 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 2752 Stolní lampa ELISETT 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
