SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem |
skladem
|
1 289 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5897 LED Nástěnné koupelnové svítidlo JOHN 1xLED/12W/230V |
ihned k expedici
|
931 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
skladem
|
379 Kč |
Celkem 1752 produktů
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (8463) Cameleon stínidlo DOVER černé
Poslední kus
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5903 Mac černá/ buk GU10 2X MAX 15W IP20
Poslední kus
ihned k expedici
869 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-2.89 WHITE materiál: steel, plastic (34065) spotlight
ihned k expedici
870 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1646093P3) Arbour 4000K SVÍTIDLO VENKOVNÍ NÁSTĚNNÉ 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
873 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl
skladem
874 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Stropní svítidlo
Rabalux 3756 Stropní svítidlo RUBY 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
876 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm černá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
879 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00042) LED reflektor se senzorem, LED, 30W, 2550 lm, 4000 (K), IP65
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
880 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2550 lm |
Prachotěsné svítidlo
Avide (9570429) LED120cm, 40W, 3800lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
883 Kč
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300260 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
889 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Stolní lampa
Nipeko (9900040) HT8668 Display bílá
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5721 LED Koupelnové zrcadlové osvětlení JOHN 1xLED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
891 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 1080 lm |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001630) Elza nástěnka E27
Poslední kus
ihned k expedici
893 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Top Light Boxter K30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/6000K, výška 7cm
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Dekorace
Autronic Koník houpací - polyresin, s dárkem, krémovo-zlatý (AL1718-L)
skladem CEN
896 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
