SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá |
skladem
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74247 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E27 |
skladem
|
72 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570852) MORRO E27, chrom |
skladem
|
538 Kč |
Celkem 1752 produktů
Stolní lampa
Nipeko (9900041) HT8668 Display černá
Poslední kus
ihned k expedici
837 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6309 Bodové svítidlo SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
838 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní lustr
Rabalux 7130 Taverna Venkovní lustr na řetězu 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
840 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
Nástěnná dekorace
Autronic Strom života - kovová nástěnná dekorace, barva měděná (UM1065 COP)
skladem CEN
842 Kč
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8764 OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
843 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Chromová |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Eglo (96302) LED Nástěnné svítidlo SANIA 3 LED/5W
Poslední kus
ihned k expedici
851 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 900644 FUEVA 5 210x210, 2000lm, 3000K, černá
Poslední kus
ihned k expedici
853 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533003016) LED bodové stropní svítidlo Phase
Poslední kus
ihned k expedici
856 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5732 John 930lm, 3000K, 486mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
858 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 930 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570827) VENICE venkovní svítidlo 9W, 433lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
859 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95988) LED Venkovní nástěnné svítidlo SITIA 2xLED/4,8W
Poslední kus
ihned k expedici
860 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Závěsná ozdoba
Autronic Rolnička kovová - závěsná ozdoba, barva zlatá (KOC508 GOLD)
skladem CEN
860 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
862 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96207) SCHWARZ/WEISS ENTRIMO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
863 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3182131P5) LED Stropní/ nástěnné svítidlo Wawel 17W 35cm
Poslední kus
ihned k expedici
865 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
