SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM |
ihned k expedici
|
85 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43102) čelovka 1W + 2LED, ABS |
skladem
|
129 Kč | |
| 3 |
|
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá |
skladem
|
89 Kč |
Celkem 1753 produktů
Vánoční dekorace
Autronic Stromek - polyresinová dekorace, barva béžová (AL1542)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (164609316) LED venkovní svítidlo MYGARDEN ARBOUR 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
814 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (318023116) LED nástěnné a stropní svítidlo Suede
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Dětské bodové stropní svítidlo
Eglo (95942) Dětské bodové svítidlo LAIA 1 2xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
817 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Ocel |
Nástěnné svítidlo
Eglo 94926 PASTERI 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
817 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 99235 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Avide (9570870) IMPERIAL 1xE27 IP44 Antracit
Poslední kus
ihned k expedici
820 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Nástěnné svítidlo
Lamkur KM-1.55 GRAFIT materiál: wood/glass (27463) wall lamp
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (49243) Lustr AUCKLAND 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 BLACK materiál: glass (28897) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300230 LED PARTY 6 žárovek 5,5m
skladem
823 Kč
| Počet žárovek: | 6 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 5.5 m |
Svítilna
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED
skladem
824 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 1448 Albina nástěnné svítidlo LED 8W 450lm 4000K IP23
Poslední kus
ihned k expedici
827 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Náhradní baterie do svítilny
Extol Light (43128B) baterie náhradní 7,4V, Li-ion, 9600mAh
skladem
831 Kč
| Typ: | Náhradní baterie do svítilny |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1723730PN) Hoverfly černé 1x60W 230V
Poslední kus
ihned k expedici
835 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
