SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá |
ihned k expedici
|
38 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
250 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
229 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (333653116) Cinnabar LED nástěnné a stropní svítidlo BÍLÁ 1x22W 240V
Poslední kus
ihned k expedici
792 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Lampa s klipem
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570822) TAIPEI venkovní svítidlo IP54, E27
Poslední kus
ihned k expedici
795 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Antracitová |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7137 Nástěnné svítidlo AURELIA E27/25W
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stolní lampa
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná
Poslední kus
ihned k expedici
797 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900654 FUEVA 5, d210mm, 2000lm, 17W, 3000K, bílá
skladem
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM (62010055) KM2521-BL PEMA lampa LED 7W
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5017 MARTHA 3xE14
Poslední kus
ihned k expedici
799 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Kanlux (45816) LERTO EL E27 IP54
skladem
799 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Černá |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058231PN) Bodové svítidlo Pongee Bílá 2xNW
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
805 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svíttidlo
KM (62570308) KAPO 8W, 4000K, 580lm
Poslední kus
ihned k expedici
806 Kč
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 50 cm, větve túje a šišky (PRZ4110)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Stromek mini - umělá přízdoba, mix 3 druhů, cena za balení (54 ks) (PRA024)
skladem CEN
806 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
