SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá |
ihned k expedici
|
30 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V |
ihned k expedici
|
1 379 Kč | |
| 3 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč |
Celkem 1753 produktů
Čelovka
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM
skladem
769 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | 450 lm |
Nástěnné svítidlo
Nipeko MT3499 Svít.LED chrom vyp 3W
Poslední kus
ihned k expedici
772 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Emos D4CC01 LED vánoční rampouchy, 3,6 m, venkovní i vnitřní, studená bílá, programy
ihned k expedici
773 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
774 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Pracovní světlo
Emos P4534 COB LED nabíjecí pracovní reflektor , 600 lm, 3000 mAh
skladem
776 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5945 Holly bílá/buk 3xE14/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
777 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavné svítidlo
KM 3000224 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Max. příkon zdroje: | 0.6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr na lanku
Eglo (49158) Lustr na lanku IPSWICH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
782 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Kanlux (32944) LED BENO 18W NW-O-SE W 1550lm, 4000K, d220
Poslední kus
ihned k expedici
785 Kč
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Stolní lampa
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster
Poslední kus
ihned k expedici
788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (96064) LED Koupelnové svítidlo PANDELLA 1 LED/7,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
789 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 7.4 W |
| Světelný tok: | 900 lm |
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77115 Zaragoza LED 9W, 800lm,4000K, IP54, čidlo, černá
skladem
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
