SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V |
ihned k expedici
|
1 337 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
1 090 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
399 Kč |
Celkem 1745 produktů
LED reflektor
Extol Light (43229) reflektor LED, 4500lm, Economy
skladem
759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2018 LED svítidlo stropní mléčné 18W
ihned k expedici
762 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM
skladem
769 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | 450 lm |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6545 GRANDO 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
769 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Pracovní světlo
Emos P4534 COB LED nabíjecí pracovní reflektor , 600 lm, 3000 mAh
skladem
776 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2257) bodovka Monza R 12 WH 3000K 10W
skladem
776 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7247 DURBE RGBW LED/10W/230V IP54 Wi-Fi Tuya
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Vestavné svítidlo
KM 3000224 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Max. příkon zdroje: | 0.6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3949 Stropní svítidlo ETERNA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
skladem
784 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8737 Venkovní závěsné svítidlo OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
787 Kč
| Typ: | Venkovní závěsné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Měděná |
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2082 Solo GU10 2x MAX 40W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
790 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 93782 LED stropní svítidlo RONCATO 3xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
790 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570822) TAIPEI venkovní svítidlo IP54, E27
Poslední kus
ihned k expedici
790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Antracitová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište