SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
189 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74214 LED žárovka Filament Candle A++ 4W E14 neutrální bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 3 |
|
Emos Z6913 Žárovka do lednic 230V 1,6W E14 neutrální bílá |
skladem
|
99 Kč |
Celkem 1752 produktů
Stropní svítidlo
Eglo (94071) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,95W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
618 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Světelný řetěz
Progarden KO-LE2100200 venkovní LED PARTY 10 žárovek
skladem
619 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 7.4 m |
Stropní svítidlo
Eglo (94526) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
623 Kč
Nabíjecí lampa
ProGarden KO-CY8001950 Nabíjecí lampa kempingová venkovní s ovladačem RGB 26 cm
skladem
625 Kč
Věnec
Autronic Věnec zelený - pr. 45 cm, lístky, šišky a bílé bobule s perletí (PRZ4013)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorace
Autronic Houba - muchomůrka, umělá, mix 3 barev, cena za balení (12 ks) (PRA022)
skladem CEN
627 Kč
Dekorace
Autronic Voják perníkový - magnesium, hnědý s barevným zdobením (ALA1661)
skladem CEN
627 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Avide (9570250) RIALTO jumbo filament 8W 2400K E27
skladem
629 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Stropní svítidlo
Kanlux (33349) LED BENO N 18W NW-L- šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
629 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Stropní svítidlo
KM (2024600) Svítidlo Pearl A35, Led 50W
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
GTV PARIS (9600211) 10W, 900lm, 4000K, antracit
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Antracitová |
Koupelnové stropní a nástěnné svítidlo
Philips (8718699777333) SPRAY LED 17W 1500lm 2700K IP44 34,7cm stříbrné
Poslední kus
ihned k expedici
631 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Podhledové svítidlo
Eglo (96056) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
632 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
633 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
634 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Délka: | 750 cm |
Stolní lampa
KM (62010072) KM1311-červená LOTUS 5,3W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
636 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
