SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43810) 2ks, max. 60W žárovka, E27, dosah 30m |
skladem
|
429 Kč | |
| 2 |
|
ETA EKO LEDka klasik 18W, E27, teplá bílá |
skladem
|
149 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá |
skladem
|
2 690 Kč |
Celkem 1752 produktů
Stropní svítidlo
Avide (9570013) STELLA d38cm, 2xE27
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Ardon Čelovka KRATOS RAINBOW 1 HEADLAMP
skladem
597 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Spojovací řetěz
Emos D2AW03 Profi LED spojovací řetěz černý, 10 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 10 m |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stojací lampa
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (8895) Svítidlo set bílo bílé
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Immax NEO CRATER 07068V 11x42cm E27
skladem
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED svítidlo přisazené
Teslux TDP20SS3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
601 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570808) venk.svit. BERLIN IP54
Poslední kus
ihned k expedici
603 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8680 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
605 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Solární svítidlo
Solight (WO785-1) se senzorem, 11W, 1200lm, 3CCT, Li-Ion, černá
Poslední kus
ihned k expedici
606 Kč
Stropní svítidlo
Eglo 97012 LED Stropní svítidlo LITAGO 4xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
609 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
612 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Top Light KANSAS XL LED IP44 7,5W 4000K 50x11x4cm
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Styl: | Moderní |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 73094 Soma 4xE14, černá
Poslední kus
ihned k expedici
613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
614 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7935 Halden LED Venkovní nástěnné svítidlo LED/10W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
617 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
