SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43124B) 3,7V, 4000mAh |
skladem
|
219 Kč | |
| 2 |
|
Emos LED žárovka Classic A60 8W 48W E27 Teplá bílá 300° 650 lm |
skladem
|
55 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3938 Lucas LED stropní svítidlo 1xLED/24W/230V pr. 38 cm |
ihned k expedici
|
301 Kč |
Celkem 1752 produktů
Solná lampa
Rabalux 2676 Rock E14 1x MAX 15W hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
580 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Červeno-oranžová |
| Série: | FLORES |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 WENGE materiál: steel,wood (34973) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Chytrá žárovka
TP-Link Tapo L535E E27, 8,7W, 230V, přes IP, stmívatelná, 2700K až 6500K
skladem
586 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6545 GRANDO 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
587 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K
skladem
590 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Avide (9570052) LED PANDORA 33cm, 1600lm, l8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 73090 Soma 1xE14, černá
Poslední kus
skladem
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Ledko 00344 Lustr 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá, stříbrná |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
596 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light SPIRIT 30B CCT, 24W, 2400lm, IP44, 3000K/4000K/6500K
skladem
597 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
