SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
795 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74200 Žárovka LED Filament Candle, 2W, E14, teplá bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 431850 čelovka 500lm, Dual Power - Li-ion nebo AAA, USB nabíjení, s IR čidlem, OSRAM LED+COB LED |
skladem
|
699 Kč |
Celkem 1752 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (95952) Stropní svítidlo FABELLA 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Vánoční řetěz
Homestyling KO-AX8521000 Vánoční světelný řetěz studená bílá 500 LED / 10 m
skladem
567 Kč
| Počet žárovek: | 500 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Stolní lampa
KM (62010056) KM2522-CN PEMA lampa LED 7W
Poslední kus
ihned k expedici
568 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 99215 LED Stropní svítidlo FUEVA 5 LED/10,5W/230V 160mm 1200lm 3000K
skladem
569 Kč
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300210 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
569 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1435 vánoční osvětlení 180LED/8m
ihned k expedici
570 Kč
| Počet žárovek: | 180 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 8 m |
Stropní svítidlo
Avide (9570457) LED NANCY mini 32W 2240lm 20x20cm
skladem
574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
577 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Ideal Lux (6529) Bodové svítidlo 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93811 LED bodové svítidlo LIANELLO 3xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Schodišťové svítidlo
Eglo (96901) LED Schodišťové svítidlo ZARATE 1xLED/2W/230V bílá
Poslední kus
skladem
578 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 7260 Fabiola 5xE27/40W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
