SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4170 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
231 Kč | |
| 2 |
|
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá |
ihned k expedici
|
422 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl |
skladem
|
874 Kč |
Celkem 1752 produktů
Nástěnné svítidlo
Esto (70117) KAIRO CL D30 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (153803016) Venkovní nástěnné svítidlo MYGARDEN CREEK 1xE27/60W/230
Poslední kus
ihned k expedici
547 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050trub anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Homestyling KO-AX5351050knih anděl svíticí 30 cm barevný
skladem
548 Kč
| Typ: | Anděl |
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Ecolite W122-BI Hector 1xE27, 24,5cm, IP44, HF senzor
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
Stolní lampa
Eglo (95603) Stolní lampa STELLATO 1 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5049131P0) LED bodové svítidlo Box
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7127 Taverna Venkovní nástěnné svítidlo 1xE27/15W/230V IP44
Poslední kus
ihned k expedici
553 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Nowodvorski (5426) MASIMO stropnice 3xE27, d66cm
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
GTV ATOL (9600048) 32W, 2560lm, 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nabíjecí lampa
ProGarden KO-CY8001940 Nabíjecí lampa kempingová venkovní s ovladačem RGB 21 cm
skladem
555 Kč
Koupelnové nástěnné svíttidlo
Rabalux 75049 OLIRO LED, 9W, 1200lm, 4000K, 60cm, chrome/white
skladem
559 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
561 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Candellux CA0024
Poslední kus
ihned k expedici
563 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
