SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43183) 480lm, nabíjecí, USB, IR čidlo, OSRAM LED+COB LED |
skladem
|
639 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
612 Kč | |
| 3 |
|
Emos LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 Teplá bílá |
skladem
|
55 Kč |
Celkem 1752 produktů
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100100 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
521 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 7.5 m |
Vánoční osvětlení
Emos ZY2200 LED vánoční stromek, 37cm, 2x AA, vnitřní, teplá bílá, čas.
Poslední kus
ihned k expedici
525 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2082 Solo GU10 2x MAX 40W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
527 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6592 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
528 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2008 LED svítidlo stropní mléčné 8W
ihned k expedici
529 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 34 cm, se šiškami, hnědý (PRZ3358)
skladem CEN
532 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Eglo 94077 LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
533 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (173023016) LED venkovní osvětlení MYGARDEN MACAW 1xLED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
535 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 3.5 W |
| Barva: | Černá |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 7118 EVANGELINE E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
536 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dekorace
Autronic Víla s motýlem na zápichu - kov, černá, LED osvětl. 1ks (KLS2110)
skladem CEN
537 Kč
Stropní svítidlo
AZzardo (AZ2255) Monza R 8 (black) 3000K
skladem
538 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570852) MORRO E27, chrom
skladem
538 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Lucerna
Autronic umělý ratan, sloupcová, LED osvětl., vel. M, šedo-černá (PLA106-M)
skladem CEN
539 Kč
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5565 LED Bodové svítidlo KAREN 2xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
540 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
