SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27 |
skladem
|
255 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZQ1130 LED žárovka Classic Mini Globe 8W E27 teplá bílá |
skladem
|
85 Kč | |
| 3 |
|
Retlux RXL 317 kopule malá 3LED xmas WW |
ihned k expedici
|
75 Kč |
Celkem 1752 produktů
Nástěnná lampička
Nipeko (9900464) WD 6103 DIM černá 5W 335lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Dětské bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95941) Dětské bodové svítidlo LAIA 1 1xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Ocel |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
506 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8020 CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Matný chrom |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4198 JEFF 1xLED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | F |
Venkovní čidlo
Eglo 96457 DETECT ME 3 senzor pohybu+soumrakový snímač exteriérový IP44
Poslední kus
ihned k expedici
509 Kč
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5556 Holly Bodové svítidlo 2xE14/40W/230V lesklý chrom
Poslední kus
ihned k expedici
512 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Immax 08279L GOAL USB + vypinač dsesignové LED 3W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
514 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ledko (LEDKO/00334) Závěsné svítidlo, E27, 40W, IP20
Poslední kus
ihned k expedici
515 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Designový/Moderní |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Solární nástěnné svítidlo
Entac (9570406) LED 4W solar 700lm 6400K s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
518 Kč
Závěsné svítidlo
Excellent KO-HZ1934160 16x26 cm
skladem
519 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Párty světla
ProGarden KO-AF5300240 řetěž 10 žárovek
skladem
519 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570805) SEVILLA venkovní svítidlo 160mm, 6W, 402lm
Poslední kus
ihned k expedici
520 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
Bodové stropní a nástěnné svítidlo
Eglo 98397 SERAS2 GU10-LED, 1X3,3W, 240 lm
Poslední kus
ihned k expedici
521 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
