SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1210 Classic Mini Globe 4W E14 teplá bílá |
ihned k expedici
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43181) 130lm CREE XPG, nabíjecí, USB, dosvit 40m, 5W CREE XPG LED |
skladem
|
387 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED |
skladem
|
453 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED svítilna s ventilátorem
ProGarden KO-CY8900630 LED svítilna s ventilátorem multifunkční 5v1
skladem
489 Kč
Lustr
Rabalux 3856 Lustr HARMONY LUX 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 1489 SONNET LED Stropní svítidlo LED/18W/230V 23cm
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Vito (3400860) LUZ BS 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED osvětlení nábytku
Forte Pontypool WW01 teplá bílá (karton*1)
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
Lustr
Rabalux 2521 Závěsné svítidlo MATTHEW E27/6W
Poslední kus
ihned k expedici
492 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Immax 08282L GOAL dsesignové flexi LED s vypinačem ,3W, černá + acryl koncovka
Poslední kus
skladem
496 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Venti (9552096) lustr plast WILA prúhledný E27
Poslední kus
ihned k expedici
498 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6758 LED bodové svítidlo 2xGU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
500 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2778 Nástěnné svítidlo ALETTA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 3954 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, ojíněná (VAN218)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Smrk na špalku - trojice, mini, 34 cm, zelená, zasněžená (VAN219)
skladem CEN
501 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
