SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá |
skladem
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Taurus FRESKO 5B |
ihned k expedici
|
4 999 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZF5D22 Filament A60 / E27 / 3,4 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá |
skladem
|
64 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570851) MORRO 1xE27 IP44, antracit
skladem
477 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8049 Venkovní nástěnné svítidlo ALVORADA 2xE27/20W
Poslední kus
ihned k expedici
478 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Věnec
Autronic Věnec se šiškami - pr. 35 cm, jehličí a červené bobule (PRZ4018)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 32 cm, šišky, jehličí a bobule, šedý (PRZ4017)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
484 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM6242 LED panel 224×224, přisazený stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
485 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Stříbrná |
Stropní svítidlo
Brilliant Bario (G80784/75) LED stropní d305,18W, 2000lm
Poslední kus
ihned k expedici
486 Kč
Podhledové svítidlo
Eglo 99189 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 2000lm 16w NW
Poslední kus
ihned k expedici
487 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
